Mēs parūpēsimies par Jums, lai Jūs varētu parūpēties par saviem klientiem. Tieši tādēļ esam uzbūvējuši komerciāla līmeņa mašīnas, kas palīdzēs izdarīt pat smagākos darbus ar augstu produktivitāti, izturību un komfortu. Mūsu nozares labākais klientu atbalsts nodrošina jums mieru visa gada garumā. Tāpēc gatavojies darbam, jūties labi un sasniedz labākos rezultātus darbu no darba.

Ferris amortizācijas priekšrocības

Vesels operators ir laimīgs operators!

Pļaušana ar Ferris nulles apgrieziena pļāvēju ir salīdzināma ar mazu noslodzi ķermenim un mašīnai. Patentētā balstiekārtas sistēma absorbē nepatīkamo, enerģiju patērējošu triecienu slodzi un vibrācijas, kas izraisa operatora nogurumu un potenciālas veselības problēmas.

Padarot braukšanu maigāku, operators var saglabāt lielāku pļaušanas ātrumu, salīdzinot ar pļaujmašīnām bez amortizācijas. Saudzējot veselību, tas rada apstākļus augstākai darba produktivitātei un labai pļaušanas kvalitātei. Noskatieties zemāk esošo video, lai uzzinātu par visām mūsu unikālās balstiekārtas priekšrocībām.

Jā, es pats gribu piedzīvot Ferris amortizācijas iespējas.

Take a seat on a Ferris

Rezervē demonstrācju!

Nepaļaujies uz rakstīto, bet velti tikai nedaudz laiku lai pats izmēģinātu Ferris amortizācijas iespējas.

Rezervē BEZMAKSAS demonstrāciju un sēdies uz Ferris pļāvēja! Aizpildiet zemāk esošo anketu, lai mēs varam sazināties ar tuvāko Ferris izplatītāju vai arī atrodiet vietējo izplatītāju mūsu sadarbības partneru meklētajā.

* Šī akcija attiecas uz šādiem modeļiem, kas iegādāti laikā no 20. maija līdz 17. jūlijam: 400S, ISX800, IS2100Z un IS3200Z. Turklāt nulles pagrieziena pļāvēji ir jāreģistrē mūsu vietnē (www.ferrismowers.com/jackstand), lai varētu iegūtu bezmaksas servisa pacēlāju. Var tikt piemēroti citi noteikumi un nosacījumi. Šis piedāvājums ir spēkā tikai EMEA. Lai iegūtu papildinformāciju, jautājiet izplatītājam.