Me hoolitseme Sinu eest, et Sa saaksid hoolitseda oma klientide eest. Ehitame kommertskasutuse tehnikat, mis aitab Sul vastu võtta kõik väljakutsed ning tõstab Sinu töö tootlust ning mugavust. Meie teenindus tagab Sulle aastaringse rahulolu. Tee tööd, tunne mõnu ja saa parimad tulemused!

Ferris' Vedrustuse Eelised

Terve operaator on rõõmus operaator!

Niitmine Ferrise pöörderaadiuseta niidukiga tähendab vähem stressi kehale ja masinale. Patenteeritud vedrustuse süsteem võtab vastu kõik löögid, mis muidu jõuaksid operaatori kehani ja põhjustaksid pingeid ja vibratsioonist tingiutud vaevuseid.

Tänu sõidu pehmendamisele on operaator võimeline kasutama suuremat niitmiskiirust võrreldes vedrustuseta niidukiga. Lisaks terviseriskide vähendamisele kaasnevad ka suurem tootlus ning parem niidutulemus. Vaata allpool videot, et näha kõiki meie unikaalse vedrustuse eeliseid.

Jah, ma soovin ise kogeda Ferrise vedrustust.

Take a seat on a Ferris

Broneeri demo!

Ära usalda ainult meie sõnu. Võta vaid natukene aega kogemaks meie vedrustust ise.

Broneeri tasuta demo ja istu Ferrise niidukile! Täida vorm ja lähim edasimüüja võtab Sinuga ühendust. Või leia endale lähim edasimüüja meie edasimüüjate lokaatori abiga.

*See pakkumine kehtib järgmistele mudelitele mis on ost etud vahemikus 20. mai kuni 17. juuli 2020 : 400S, ISX800, IS2100Z ja IS3200Z. Teie soetatud masin peab olema registreeritud meie kodulehe kaudu (www.ferrismowers.com/jackstand) et saaksite endale tasuta teenindustungraua. Muud tingimused. See pakkumine kehtib ainult EMEA riikides. Küsi oma edasimüüjalt lisainfot.